10 marca 2017

Posted by Pani Alicja |
Mam ochotę zrobić cykl wywiadów z Paniami. W związku z tym zbieram ciekawe pytania. Jeśli jest jakieś pytanie, które chciałabyś/ chciałbyś zadać - napisz je w komentarzu lub prześlij mi na mail: nietypowezwiazki@gmail.com. Jest to propozycja zwłaszcza do uległych - wiem, że często trudno wam znaleźć Panią, a wasze wiadomości często pozostają bez odpowiedzi. Dominy bardzo różnią się między sobą, a ja chcę porozmawiać i przedstawić minimum kilkanaście. Sama jestem ciekawa zwłaszcza rozmów z Dominami, które mają zupełnie inne podejście od mojego.

4 komentarze:

 1. Fantastyczny blog. Szkoda, że dawno nie było żadnych wpiwpi. Mam nadzieje, że nie zostal to zakonczony, na dobre, projekt. Serdecznie pozdrawiam autorkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miły komentarz :) Nie, nie zakończyłam tego projektu, po prostu ostatnio miałam bardzo intensywny okres w pracy i trochę prozaicznych problemów rodzinnych, więc brakowało mi czasu na pisanie. Pozdrawiam i obiecuję, że ciąg dalszy bloga nastąpi :)

   Usuń
 2. Droga Pani,
  Czy ten projekt jeszcze ożyje? Może potrzebny jest jeszcze jeden niewolnik, który odciąży Panią od zadań ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam pytanie, czy jest możliwy związek z dominującą Kobietą, oparty na miłości? Oczywiście chodzi o miłość ze strony Kobiety do uległego mężczyzny.

  OdpowiedzUsuń