3 stycznia 2015

Posted by Pani Alicja |
Witaj!
Jestem z zawodu psychologiem, a prywatnie Dominą, żyjącą w poliamorycznym związku. Mam męża, z którym jestem w partnerskim, "waniliowym" związku i uległego na stałe, którego zdarza mi się bić ku obopólnej przyjemności. Wiedzą o sobie nawzajem. Tak, wiem, to skomplikowane :) Bycie w jednej mniejszości komplikuje życie, a gdy jednocześnie należy się do kilku mniejszości... cóż, jest ciekawie ;)
Mam też duże doświadczenie w związkach na odległość i uważam, że mogą być one satysfakcjonujące. Interesują mnie od dawna wszelkie nietypowe związki: otwarte, poliamoryczne, oparte na BDSM, homoseksualne i inne. Ich ogromna różnorodność jest piękna, a jednocześnie jestem świadoma, że niosą ze sobą problemy, jakich nie doświadcza się w tradycyjnym, monogamicznym związku. Z drugiej strony – niezależnie od naszej orientacji i preferencji seksualnych – przeżywamy podobne uczucia: samotności, bliskości, zazdrości, troski.... Nie zawsze potrafimy sobie z tymi różnymi uczuciami poradzić. Jako psycholog lubię słuchać tego, co inni ludzie mają do powiedzenia i pomagać w rozwoju osobistym, podejmowaniu dobrych decyzji. Mam nadzieję, że tutaj także będę miała okazję pomóc.
Ten blog jest też dowodem na nutkę ekshibicjonizmu, gdyż chcę się w nim podzielić również swoim doświadczeniem w takich nietypowych relacjach. Pozwolę sobie jednak zachować anonimowość, tak będzie wygodniej, przynajmniej na razie :)
                                                                                           Pozdrawiam

                                                                                                        Pani Alicja

3 komentarze:

 1. Traf chciał, że przypadkiem trafiłem na ten jeszcze świeży blog i bardzo mnie to cieszy. Tym bardziej, że jakiś jakiś czas temu odkryłem w sobie nutę uległości, a przy tym mocno pociąga mnie cuckold. Czyli innymi słowy miks femdomu z wolnością seksualną Pani. Liczę, że wpisy na blogu wykwalifikowanej pani psycholog z zacięciem do dominacji będą naprawdę inspirujące :) Pozdrawiam serdeczenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa :) Związki cuckold są bardzo interesujące, ze względu na tą niesamowitą grę zazdrością. Pewnie kiedyś ten temat pojawi się w moich wpisach :)

   Usuń
 2. Muszę przyznać, że bardzo miło było tu do Pani zawitać, Pani Alicjo.

  OdpowiedzUsuń